WSPÓŁPRACA

W ramach współpracy z nami, możecie Państwo liczyć na szereg udogodnień. Teren, na którym między innymi działa nasz skup katalizatorów: Lublin i okolice, województwo podlaskie oraz wschodnia część mazowieckiego. Bez wątpienia będzie to niezwykle pomocne dla kogoś, kto ceni sobie swój czas. Dzięki rozległemu doświadczeniu oraz profesjonalnym przyrządom, jak na przykład spektrometr zapewniamy rzetelną i uczciwą wycenę posiadanego przez Państwa katalizatora. W razie potrzeby, istnieje możliwość wysyłkowego skupu z terenu całej Polski, zatem będzie to dobra opcja dla kogoś, kto chce skorzystać z naszych usług, lecz mieszka za daleko. Współpraca z nami jest oczywiście opatrzona gwarancją, natomiast na poszczególne elementy udzielamy także rezerwacji cenowych.

Nasz skup katalizatorów wystawia także faktury VAT, zatem absolutnie nie ma żadnego problemu we współpracy z innymi przedsiębiorstwami. Tak samo jak skup akumulatorów, wydajemy karty przekazania odpadów dla każdego naszego klienta. Dla stałych klientów oraz tych z Państwa, którzy decydują się na sprzedaż hurtową, oferujemy korzystny skup katalizatorów. Cennik jest ustalany indywidualnie.

Przy sprzedaży wysyłkowej, proponujemy dwie opcje realizacji wysyłki. W pierwszym przypadku, należy uprzednio skontaktować się telefonicznie w celu określenia, jakie katalizatory będą wysyłane. Trzeba będzie także wysłać zdjęcia części drogą mailową lub poprzez MMS. Następnie należy wysłać całe katalizatory lub monolity za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości. Do paczki trzeba dołączyć numer telefonu kontaktowego, adres email oraz numer konta bankowego. Ponadto trzeba dołączyć formularz przyjęcia odpadu. Z kolei w drugim wypadku proponujemy możliwość wysyłki katalizatorów lub monolitu z dokonaniem wyceny po otrzymaniu paczki. Po otrzymaniu towaru dokonujemy analizy otrzymanego towaru, następnie kontaktujemy się z Państwem i przedstawiamy wycenę. Jeżeli Klient zgadza się na naszą propozycją cenową dokonujemy przelewu na przekazany nr rachunku bankowego w przeciągu 24h. Jeżeli natomiast zaproponowana kwota nie jest satysfakcjonująca, części zostają odesłane na koszt klienta.

Podsumowując, w ramach współpracy z nami zapewniamy:

– dojazd do klienta (na terenie województwa lubelskiego, podlaskiego oraz wschodniej części województwa mazowieckiego),
– rzetelną i uczciwą wycenę,
– profesjonalny sprzęt do wiarygodnej wyceny katalizatorów oraz monolitu (analizator XRF),
– wysyłkowy skup katalizatorów z całej Polski,
– gwarancje i rezerwacje cenowe,
– wystawienie faktury VAT,
– wydanie karty przekazania odpadów,
– specjalne ceny dla stałych klientów.

Sprzedaż wysyłkowa:

Proponujemy dwie możliwości realizacji wysyłki:

1)
Pierwszym etapem sprzedaży wysyłkowej jest kontakt telefoniczny z numerem 516 531 861 w celu określenia jakie katalizatory będą wysłane. Jeśli będzie to konieczne poprosimy o wysłanie zdjęć katalizatorów mms-em lub na adres email:
kontakt@platinum-katalizatory.pl w celu dokonania wyceny.

Następnie katalizatory lub monolit luzem należy zapakować i przesłać za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości (w celu weryfikacji zgodności towaru)

Do paczki należy dołączyć:

– numer telefonu kontaktowego,
– adres email oraz numer konta bankowego
– wypełniony formularz przyjęcia odpadu który mogą państwo otrzymać od nas drogą mailową.

2)
Proponujemy również możliwość wysyłki katalizatorów lub monolitu z dokonaniem wyceny po otrzymaniu paczki.Po otrzymaniu towaru dokonujemy analizy otrzymanego towaru.Po sprawdzeniu kontaktujemy się z Państwem i przedstawiamy wycenę za otrzymany towar. Jeżeli Klient zgadza się na naszą propozycją cenową dokonujemy przelewu na przekazany nr. rachunku bankowego w przeciągu 24h. Jeżeli natomiast zaproponowana kwota za katalizatory lub monolit nie jest satysfakcjonująca, katalizatory zostają odesłane na koszt klienta.

Zapraszamy do współpracy !