PLATINUM – skup katalizatorów

SKUP AKUMULATORÓW PLATINUM — O FIRMIE

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Platinum to podmiot w 100 proc. Polski, z polskim kapitałem, który na rodzimym rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 2003 roku. Naszą specjalnością jest skup katalizatorów oraz ich recykling. Poza tym skupujemy również akumulatory.

Duże doświadczenie, dążenie do perfekcji i towarzyszący nam na każdym kroku profesjonalizm pozwoliły nam stać się czołowym podmiotem na rynku. Naszą ofertę stanowi skup katalizatorów. Warszawa, Lublin i Białystok to trzy miasta, gdzie katalizatory odkupujemy od Państwa najczęściej, ale nie zamykamy się na Klientów z innych regionów, oferując m.in. skup wysyłkowy. Dzięki temu skupujemy katalizatory z różnych zakątków naszego kraju.

Nasze działania są jasne i profesjonalnie. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy oraz szybką, indywidualną wycenę. Sam skup odbywa się zgodnie z krajowymi i unijnymi dyrektywami. Posiadamy komplet niezbędnych dokumentów i wymaganych zezwoleń, które są do wglądu każdego Klienta zainteresowanego sprzedażą katalizatora.

Samochody wyposażone są w różne katalizatory, ceramiczne oraz metalowe. Skup katalizatorów Platinum skupuje wszystkie katalizatory. Staramy się pomóc wszystkim Klientom zainteresowanym sprzedażą tych elementów. Duże doświadczenie oraz troska o dobro Klienta zobowiązują nas do tego, aby oferować satysfakcjonujące warunki współpracy. Każdy katalizator skupowany przez skup katalizatorów, ceny wyliczane są indywidualnie. Wycena odbywa się na podstawie wagi, marki oraz stanu, w jakim taki element do nas trafia. Poza tym skupujemy też akumulatory i filtry cząstek stałych (DPF oraz FAP), które znajdują się w silnikach Diesla.

Skup katalizatorów Platinum odkupuje katalizatory pojedyncze i ich ilości hurtowe. Lubelskie, mazowieckie i podlaskie to trzy główne województwa, w obrębie których świadczymy swoje usługi, zapewniając dojazd do klienta. Po dostarczeniu do nas katalizatorów poddajemy je wycenie. Nasz skup katalizatorów wyposażony jest w profesjonalny i wyspecjalizowany spektrometr rentgenowski umożliwiający kompleksową analizę towaru. Dzięki temu analiza katalizatorów, ale także filtrów i wszelkiej ceramiki jest szybka, prosta i dokładna. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Chcemy, aby nasz skup katalizatorów kojarzony był z profesjonalizmem, a więc dokładamy wszelkich starań, aby współpraca i sam proces sprzedaży przebiegł bez zarzutu.