Skup katalizatorów Toyota

Toyota to japoński koncern motoryzacyjny, który powstał pod koniec lat 40. ubiegłego wieku (1937) w Japonii. Obecnie auta tej marki wzbudzają duże zainteresowanie na rynku azjatyckim, ale również europejskim. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie samochody marki Toyota cieszą się uznaniem kierowców ze względu na niskie koszty eksploatacji, tanie części zamienne, niezawodność oraz komfort.

Pośród elementów, które mogą się zużyć i będzie trzeba je zutylizować lub zregenerować jest katalizator Toyota. W Przedsiębiorstwie Usługowo-Handlowym Platinum skupujemy katalizatory Toyoty z różnych aut tego producenta, a w tym modeli Yaris, Corolla, Auris, Avensis, Carina, Camry, RAV4, Prius, Land Cruise czy Hilux. Okupujemy katalizatory mniej i bardziej zużyte. Są to katalizatory katalogowane jako AB2, AB9, GA7, GA6, GD3, EA6, 2706, 29041 i nie tylko.

Jako skup katalizatorów Toyoty skupujemy pojedyncze elementy, ale również ich ilości hurtowe. Zawsze poddajemy je indywidualnej wycenie. Cena katalizatora zależna jest między innymi od jego rodzaju czy stopnia zużycia.