Skup katalizatorów Subaru

Subaru, a w zasadzie Subaru Corporation to japońska marka motoryzacyjna produkująca samochody. Koncern należący w niewielkiej części do Toyoty specjalizuje się w samochodach wyścigowych, choć nie tylko.

W P.U.H Platinum skupujemy katalizatory Subaru z różnych modeli tego producenta. Wśród nich są Subaru Forester, Impreza, Legacy, Justy czy Outback. Jako renomowany podmiot o dużym doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować wysokie ceny za katalizator Subaru, tak za pojedynczy element, jak i jego ilości hurtowe. Nasz skup katalizatorów Subaru ceny uzależniona od ich stanu oraz modelu, np. FCEF2, FCAE8, FCA26 czy RCFE6 4Y11.

Skupujemy katalizatory w różnym stanie, aby następnie poddać je recyklingowi i wydobyć z nich metale szlachetne. Na prowadzenie takiej działalności mamy niezbędne pozwolenia oraz certyfikaty. Potwierdzają one, że wszystkie nasze działania są zgodne z prawem i w żaden sposób nie zagrażają środowisku. Tak w zakresie transportu, przechowywania katalizatorów, jak i ich recyklingu.