Skup katalizatorów Skoda

Škoda Auto jest czeskim przedsiębiorstwem motoryzacyjnym, którego flagowym produktem są samochody. Auta z logo Skody są w Polsce bardzo popularne. Cenione są za niezawodność, niskie koszty eksploatacji, a także szeroki rynek tanich części zamiennych. Modele tego producenta, które licznie spotkać można na polskich drogach to Skody Fabia, Felicia, Octavia, czy Skoda Superb.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Platinum odkupi każdy katalizator Skody niezależnie od tego, w jakim stanie jest ten element. Skupujemy katalizatory Skody o numerach 441032450516 czy 44103245-0516, ale nie tylko. Prowadzony przez nas skup katalizatorów Skody przechowuje te elementy, a następnie poddaje je recyklingowi, co pozwala na wydobycie z nich platyny.

Każdy Klient, który dostarczy do nas katalizator Skoda, może liczyć na wynagrodzenie. Cena takiego elementu ustalana jest indywidualnie na podstawie modelu katalizatora po numerach oraz stanu jego zużycia. Odkupujemy pojedyncze katalizatory oraz ich ilości hurtowe, np. od firm z branży samochodowej.