Skup katalizatorów Polonez

Polonez to dobrze wszystkim znany polski samochód, który produkowany był przez Fabrykę Samochodów Osobowych w Warszawie od 1978 do 2002 roku. Model, który był następcą Fiata 125p, stał się autem cenionym i pożądanym przez szeroką grupę Polaków.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Platinum to podmiot, który odkupi każdy katalizator Polonez. Niezależnie jaki jest to model (m.in. K1001, K2001) oraz z jakiego auta pochodzi (Caro, ATU). Skupujemy katalizatory Poloneza w różnym stanie, gwarantując szybką wycenę takiego elementu. Ta zależna jest od stanu zużycia katalizatora oraz numeru na obudowie katalizatora..

Jako podmiot o wieloletnim doświadczeniem na rynku jesteśmy w stanie odkupić pojedyncze katalizatory, jak i większe, hurtowe ilości. Nasz skup katalizatorów Poloneza posiada odpowiednie zezwolenia w zakresie skupu i recyklingu, ale również przechowywania takich elementów eksploatacyjnych w odpowiednich do tego warunkach, nie zagrażając przy tym w żaden sposób środowisku, którego ochrona jest dla nas sprawą nadrzędną.