Skup katalizatorów Opel

Opel to niemieckie przedsiębiorstwo, które jest jedną z najstarszych firm motoryzacyjnych w branży. Początki firmy sięgają 1862 roku. Ople to samochody bardzo popularne na rynku, o czym świadczy ich szeroki wybór na rynku wtórnym, ale i w salonach.

Jako Skup katalizatorów Platinum skupujemy katalizatory Opla. Jesteśmy podmiotem o dużym bagażu doświadczenia, który posiada odpowiednie zezwolenia. Nie tylko na skup katalizatorów Opel, ale też ich przetrzymywanie i recykling.

Skupujemy katalizatory z wielu różnych modeli. Jest wśród nich katalizator Opel Corsa, Astra, Vectra, Omega, Insignia, Combo, Frontera. Nasi Klienci mogą nam odsprzedać katalizatory o numerze GM01, GM03, GM05, GM11, GM16, GM12, GM22,GM28,GM37, GM32,GM45,GM85,GM101.GM203,GM132 i wiele innych. Cenę za taki produkt ustalamy indywidualnie na podstawie modelu, ale i stopnia zużycia katalizatora, co ma znaczenie w kwestii odzysku z nich metali szlachetnych. Skupujemy katalizatory od osób prywatnych i Klientów biznesowych, tak ich ilości hurtowe, jak i pojedyncze elementy.