Skup katalizatorów Nissan

Nissan to jedno z wielu japońskich przedsiębiorstw motoryzacyjnych, które dostarcza swoje pojazdy również na rynek europejski. Modele Nissana są konkurencyjne cenowo. Są też tanie w eksploatacji, a dodatkowo rynek części wtórnych jest bogaty w wiele części zamiennych. Jednym z elementów eksploatacyjnych, który może podlegać wymianie, jest katalizator. Nissan nie jest żadnym wyjątkiem iż katalizatory w nich trzeba wymieniać lub przynajmniej poddawać je regeneracji.

Skup katalizatorów Nissana prowadzi Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Platinum. Skupujemy katalizatory Nissana od wielu różnych modeli tego producenta, a wśród nich katalizatory z egzemplarzy Nissan Micra, Primera, Almera, Note, Navara, Terano, Murano, X-Trial czy Patrol. Konkretne numery seryjne najpopularniejszych katalizatorów montowanych w Nissanach to m.in. elementy katalogowane jako 20832, 5m300, JD8, KN41 czy BM7.

Odkupujemy pojedyncze katalizatory, ale również ich ilości hurtowe. Zawsze najpierw dokonujemy ich wyceny. Cena katalizatora, jaką możemy zaoferować Klientowi, zależna jest od jego modelu oraz stopnia zużycia. Następnie poddawane są one recyklingowi w celu wydobycia z nich metali szlachetnych.