Skup katalizatorów Mazda

Mazda Motor Corporation to japoński producent samochodów osobowych, który swoją siedzibę ma w Hiroszimie. Jak inne auta japońskie (np. Toyota) również Mazda cieszy się wśród polskich kierowców uznaniem. Auta tego producenta wyposażone w silniki spalinowe, mają również katalizator, który pozwala na redukcję emisji szkodliwych substancji ze spalin do środowiska.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Platinum prowadzi skup katalizatorów Mazda. Odkupujemy tu mniej i bardziej zużyte katalizatory. Dzięki temu katalizator Mazda odsprzeda tu każdy, kto dokonał wymiany tego elementu eksploatacyjnego i dodatkowo chce na nim zarobić. Ważne bowiem, aby recykling katalizatorów odbywał się w odpowiednich do tego warunkach. Jako doświadczone przedsiębiorstwo mamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia, które pozwalają nam działać na tym rynku.

Skupujemy katalizatory Mazdy z modeli Premacy, MPV, MX-3, MX-5, jak i Mazdy 2, 3, 5, 6, 323 i 626. Znajdują się pośród nich katalizatory RFC5, RFC6, RF5G, RFJ4, R2R1, FPF9. Po otrzymaniu ich od Klienta dokonujemy wyceny i poddajemy je recyklingowi.