Skup katalizatorów Land Rover

Jako że samochody terenowe i SUV-y są dziś na topie, na popularności szybko zyskuje też marka Land Rover. Ten brytyjski koncern swoje samochody produkuje od 1948 roku, a wiele jego aut znaleźć można też na rynku polskim.

W Przedsiębiorstwie Usługowo-Handlowym Platinum skupujemy katalizatory Land Rover z różnych modeli tego producenta, a w tym egzemplarze Discovery, Freelander, Range Rover, 45, 75, 400, 620, 820 czy 220. Dzięki temu katalizator Land Rover odsprzedać nam może każdy kierowca, który zdecydował się na wymianę tego elementu i nie wie, jak i gdzie go zutylizować lub poddać recyklingowi. Nasz skup katalizatorów Land Rover to gwarancja, że takie prace zostaną wykonane zgodnie z obowiązującymi normami i w żaden sposób nie zaszkodzą naszemu środowisku.

Oczywiście każdy katalizator Land Rover jest też indywidualnie wyceniany na podstawie modelu (np. KAT001, KAT002, ESR1434, KAT005) oraz stanu jego zużycia. Skupujemy katalizatory od Klientów indywidualnych i biznesowych, ich ilości hurtowe, jak i katalizatory pojedyncze.