Skup katalizatorów Kia/Hyundai

Hyundai Motor Company oraz Kia Motors to dwaj producenci samochodów, którzy wchodzą w skład Hyundai Motor Group. Południowokoreańskie samochody, podobnie jak auta japońskie są w Polsce naprawdę popularne, ciesząc się dużym zainteresowaniem ze strony kierowców. Tak na rynku wtórnym, jak i aut salonowych. Wszystkie samochody z silnikami spalinowymi posiadają element, który pomaga w redukcji emisji szkodliwych spalin do środowiska. Jest nim katalizator Kia/Hyundai.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Platinum to podmiot, który oferuje skup katalizatorów Kia/Hyundai. Skupujemy katalizatory Kia/Hyundai z różnych modeli, a wśród nich Ceed, Carnival, Carens, Picanto, Sorento, Sportage, Elantra, Accent, Santa Fe, Sonata, Tucson, IX35 czy IX20.

4X300dk, UDXD 11, ODE TSH 61, SDH11 – to tylko niektóre ze skupowanych przez nas katalizatorów. Każdy odkupiony przez nas katalizator zostaje wyceniony, a następnie poddany recyklingowi. W ten sposób jesteśmy w stanie wydobyć z nich metale szlachetne, między innymi platynę,pallad i rod