Skup katalizatorów Jaguar

Jaguar to brytyjska marka samochodów sportowych, ale też luksusowych, która założona została w 1922 roku. Jako że są to samochody atrakcyjne wizualnie, znacznie inne od Hond, Fordów czy Toyot, jest to również samochód, którego chętnie szukają Polacy.

P.U.H Platinum to miejsce, gdzie skupujemy katalizator Jaguar. Jesteśmy podmiotem, który prowadzi skup katalizatorów Jaguara z takich modeli aut tego producenta jak XJ, HF, S-Type, XE, F-Pace czy X-Type. C9R5A, 1X43-5E212-BG, 6R83-5E214AF – to tylko niektóre katalizatory, które znajdują się na wyposażeniu aut brytyjskiego producenta skupowane przez naszą firmę.

Każdy odkupiony od naszego Klienta katalizator Jaguara jest następnie wyceniany (na podstawie modelu, stopnia zużycia, ceny metali szlachetnych), po czym poddajemy go recyklingowi. Jest to najprostszy sposób do tego, aby pozbyć się zużytego elementu, który musi zostać poddany recyklingowi w odpowiednich do tego warunkach. Z przerabianych katalizatorów odzyskiwane są natomiast metale szlachetne, pośród których dominuje platyna.