Skup katalizatorów Chrysler

Chrysler to amerykański koncern motoryzacyjny, który specjalizuje się w produkcji samochodów przystosowanych nie tylko na rynek amerykański, ale również europejski. Początki przemysłu motoryzacyjnego sięgają tu 1912 roku, kiedy zajęto się tym rynkiem.

Dziś Chrysler to marka uznana za prestiżową i luksusową. Samochody te są swego rodzaju charakterystyczne z uwagi na bryłę oraz nadwozie. Te dostarczane na rynek europejski, przede wszystkim muszą spełniać odpowiednie normy w zakresie emisji szkodliwych spalin do środowiska. W ich redukcji pomaga katalizator Chrysler.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Platinum prowadzi skup katalizatorów Chrysler. Skupujemy katalizatory Chrysler z takich modeli jak Voyager, 300c, PT Cruiser czy Stratus. Ich katalogowe numery to między innymi 2000420 1771 5p 6p czy 2000422 0651 7P 04881025 AB. Jako doświadczony podmiot, który od wielu lat skupuje akumulatory i katalizatory, gwarantujemy też ich szybką wycenę, biorąc pod uwagę model, stopień zużycia katalizatora i ceny metali szlachetnych.