Skup katalizatorów Suzuki

Suzuki Motor Corporation jest japońskim przedsiębiorstwem motoryzacyjnym, które specjalizuje się w produkcji motocykli. Poza tym ten producent ma na swoim koncie wiele modeli samochodów, a w tym Suzuki Swift, Jimny, Grand Vitara, Baleno, Samurai czy Suzuki SX4.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Platinum to miejsce, gdzie nasi Klienci sprzedadzą każdy katalizator Suzuki. Jesteśmy podmiotem, który odkupuje je od Klientów prywatnych, ale też biznesowych. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz odpowiedniej infrastrukturze skupujemy katalizatory Suzuki w ilościach hurtowych, ale nie zawiedziemy też tych, którzy mają do sprzedaży tylko jeden katalizator Suzuki. Odkupimy każdy katalizator bez wyjątku, rozwiązując problem kierowcy w zakresie pozbycia się tego elementu.

Na podstawie stanu i modelu (np. 63J-C21BA, 65JC01, 55G-C01) nasz skup katalizatorów Suzuki przeprowadza ich wycenę. Ta jest indywidualna i odbywa się jeszcze przed oddaniem nam katalizatora. Następnie jest on poddawany recyklingowi. W tym procesie udaje nam się wydobyć z nich platynę, pallad i rod.