Skup katalizatorów Suzuki

Suzuki Motor Corporation jest japońskim przedsiębiorstwem motoryzacyjnym, które specjalizuje się w produkcji motocykli. Poza tym ten producent ma na swoim koncie wiele modeli samochodów, a w tym Suzuki Swift, Jimny, Grand Vitara, Baleno, Samurai czy Suzuki SX4.

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Platinum to miejsce, gdzie nasi Klienci sprzedadzą każdy katalizatorSuzuki. Jesteśmy podmiotem, który odkupuje je od Klientów prywatnych, ale też biznesowych. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz odpowiedniej infrastrukturze skupujemy katalizatory Suzuki w ilościach hurtowych, ale nie zawiedziemy też tych, którzy mają do sprzedaży tylko jeden katalizator Suzuki. Odkupimy każdy katalizator bez wyjątku, rozwiązując problem kierowcy w zakresie pozbycia się tego elementu.

Na podstawie stanu i modelu (np. 63J-C21BA, 65JC01, 55G-C01) nasz skup katalizatorów Suzuki przeprowadza ich wycenę. Ta jest indywidualna i odbywa się jeszcze przed oddaniem nam katalizatora. Następnie jest on poddawany recyklingowi. W tym procesie udaje nam się wydobyć z nich platynę, pallad i rod.