Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Platinum działa na polskim rynku już od 2003 roku. Naszą wiodącą specjalnością jest handel katalizatorami.

Lata sumiennej pracy pozwoliły nam stać się jedną z czołowych instytucji w naszej dziedzinie i okolicy. Bogate doświadczenie oraz w pełni profesjonalne podejście do każdego klienta sprawiło, że szerokim uznaniem cieszy się nasz

skup katalizatorów. Lubelskie

to tylko część obszaru, na którym działamy. Paleta naszych usług jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów. Zajmujemy się bowiem nie tylko skupem, lecz także wyceną dostarczonych nam katalizatorów. Zgodnie z wszystkimi krajowymi oraz unijnymi wymogami oraz dyrektywami, posiadamy komplet wymaganych zezwoleń, które świadczą o naszym profesjonalizmie.

Różnego typu pojazdy mogą być wyposażone w zróżnicowany sprzęt. Przywiązanie do najdrobniejszych nawet szczegółów oraz troska o klienta to cechy, które motywują nas do jeszcze lepszej pracy jako skup katalizatorów. Ceny, mimo to są bardzo przystępne. Zdobyta na przestrzeni lat wiedza pozwala nam świadczyć najwyższej jakości usługi. Wraz ze zmieniającymi się warunkami na rynku oraz rozwojem technologii nieustannie poszerzamy swoje kompetencje, aby jeszcze lepiej móc dbać o naszych klientów. Prowadzimy skup katalizatorów ceramicznych, jak i metalowych. Zawsze staramy się pomóc naszym klientom, niezależnie od tego, z czym do nas przyjdą. Warte odnotowania jest, że skupujemy także filtry cząstek stałych (DPF oraz FAP), które są już powszechnie stosowane w najnowocześniejszych silnikach diesela.

Na wyposażeniu naszego profesjonalnego skupu znajduje się wyspecjalizowany spektrometr rentgenowski, który umożliwia kompleksową analizę wszelkiego sprzętu. To starannie przemyślane i zaprojektowane urządzenie pozwala nam na drobiazgowe badanie katalizatorów, filtrów oraz samej ceramiki, którą przynoszą nam klienci. Katalizatory skupujemy zarówno detalicznie, jak i hurtowo, a nasze usługi obejmują swoim zasięgiem całe województwo lubelskie. Ponadto zajmujemy się także skupem zużytych akumulatorów samochodowych.CennikNasze usługi dostępne są w przystępnych cenach. Dokładne kwoty są określane po przedstawieniu przez klienta danego akumulatora lub katalizatora. Każdy problem rozpatrujemy indywidualnie.

SpektrometrNa wyposażeniu naszego skupu znajduje się specjalistyczny sprzęt w postaci spektrometru rentgenowskiego. Dzięki temu urządzeniu możliwa jest dokładna analiza wszelkich stopów metali, łącznie z lekkimi.

PartnerzyNa przestrzeni lat wyrobiliśmy sobie mocną markę w branży. Dzięki temu, obecnie współpracujemy z najlepszymi firmami, działającymi w dziedzinie recyklingu katalizatorów. Pozwala nam to oferować bardzo korzystne ceny.

Skup wysyłkowyAby jeszcze bardziej ułatwić współpracę i kontakt z klientami, oferujemy także sprzedaż wysyłkową, zarówno katalizatorów
jak i samego monolitu. Dzięki temu docieramy niemalże do każdego krańca kraju.